logo
banner

Galerie
Letní příměstské kempy


Letní příměstský kemp Kobylisy I. a II. 2016

kobylisy I. II.2016

Naše akademie organizovala v létě 2016 celkem čtyři tenisové kempy, z toho byly dva na našich domácích kurtech v Kobylisích na Praze 8. První turnus proběhl v týdnu od 8. 8. a druhý pak v týdnu od 15. 8. 2016. V článku níže si přečtěte, jaké zážitky si děti z kempu odnesly.

Tenisové kempy byly určeny pro děti od 4 let všech tenisových úrovní. Podle věku a úrovně hraní byly děti rozděleny do tenisových skupin, které se točily na dvou až třech tenisových kurtech a dvou tenisových trenažerech. Program kempů probíhal vždy od pondělí do pátku v čase od 8,00 do 16,00 hod. 

Program začínal ranní rozcvičkou, po které šly děti hned na kurty a trénovaly celé dopoledne s trenéry. Naučily se nebo zdokonalily své tenisové údery, potrénovaly podání a zapojily se do fyzické a koordinační kondice. Nejmenší dětičky se do tenisu zapojovaly pomocí různých tenisových her.

V poledne se celá tenisová skupina přesunula na oběd do nedaleké restaurace, kde k obědu nechyběl kousek ovoce nebo osvěžující nanuk. 

Odpolední program děti trávily návštěvou leteckého muzea, plavbou lodí po Vltavě, koupáním na městském koupališti Kobylisy, v lesoparku s dětským hřištěm nebo terčovým závodem. Ve čtvrtek odpoledne se za dětmi přišli podívat jejich rodiče za účelem společného grilování pod velkou starou Lípou. Poslední den kempu pak probíhal závěrečný tenisový turnaj a olympiáda, na kterých byly děti za své výkony odměněni diplomem, medailí a nějakou dobrotou. 

Pro rok 2017 plánujeme dva týdenní kempy mimo Prahu a čtyři příměstské kempy. Sledujte naše stránky!

foto z akce

kobylisy 1 kobylisy 2 kobylisy 3

Těšíme se na další sportovní zážitky s Vašimi dětmi!

Tým Tenis Akademie Bálek

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat