logo
banner

Galerie
Letní příměstské kempy


Letní příměstský kemp Kralupy n./Vl. 2017

letni kemp kralupy uvod

Naše akademie organizovala v létě 2017 celkem pět tenisových kempů, z toho jeden srpnový týden v Kralupech n./Vl. v areálu Zimního stadionu. V článku níže si přečtěte, jaké zážitky si děti z kempu odnesly.

Tenisový kemp byl určen pro děti od 4 let všech tenisových úrovní. Podle věku a úrovně hraní byly děti rozděleny do tenisových skupin, které se točily na dvou tenisových kurtech a dvou tenisových trenažerech. Program kempu probíhal od pondělí do pátku v čase od 8,00 do 16,00 hod. 

Tréninkový den začínal ranní rozcvičkou, po které šly děti hned na kurty a trénovaly celé dopoledne s trenéry. Naučily se nebo zdokonalily své tenisové údery, potrénovaly podání a zapojily se do fyzické a koordinační kondice. Nejmenší dětičky se do tenisu zapojovaly pomocí různých tenisových her.

Po obědě začal odpolední doprovodný program, který děti trávily koupáním na městském koupališti, bruslením na ledové ploše zimního stadionu nebo netradičními sporty jako beachtenis, in-line bruslení apod. Nově jsme do programu zařadili také výlet parníkem po Vltavě. Poslední den kempu pak probíhal závěrečný tenisový turnaj a olympiáda, na kterých byly děti za své výkony odměněni diplomem, medailí a nějakou dobrotou. 

Pro rok 2018 plánujeme dva příměstské kempy v Kralupech n./Vl. Sledujte naše stránky!

foto z akce

letni kemp Kralupy 2 letni kemp Kralupy 3 letni kemp kralupy 1

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Úplný přehled všech fotografií naleznete ve fotogalerii Google.

Těšíme se na další sportovní zážitky s Vašimi dětmi!

Tým Tenis Akademie Bálek

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat