logo
banner

Galerie
Letní příměstské kempy


Letní příměstský kemp Praha 8 Kobylisy 2017

Letni primestky P8 uvod

Druhý letní příměstský kemp proběhl v pražských Kobylisích, v našem tréninkovém místě v areálu TJ Sokol Kobylisy. Kempu se celkem účastnilo 14 dětských hráčů, které vedli dva zkušení trenéři naší tenisové akademie. První srpnový týden se odehrál ve znamení tropických veder, to však nebránilo malým hráčům v jejich tenisovém rozvoji.

Tenisový kemp probíhal od pondělí do pátku vždy v čase od 8 do 16 hod. Ráno se vždy celá skupinka sešla na velkém tenisovém kurtu, kde proběhla pravidelná rozcvička a následně se děti odebraly za svými trenéry podle výkonností úrovně. Adam vedl skupinku pokročilých hráčů a Míla se staral o skupinku začínajících hráčů - tedy tenisovou školičku. Některé děti se kempu účastnily již po druhé a tak mohly navázat na své již předešlé zkušenosti s hraním tenisu. Dva hráči kategorie mladších žáků z naší akademie si ještě po kempu dávali odpolední sparingové hraní. V programu kempu bylo dopolední hraní tenisu v počtu 5x4 hodin. Po obědě měly děti doprovodný program. V pondělí měly netradiční sporty a bojovou hru v přilehlém parku, ve středu poznávali krásy historického centra Prahy z paluby parníku a ve čtvrtek měli exkurzi do leteckého muzea Kbely. Na závěr tenisového kempu trenéři uspořádali závěrečný turnaj a olympiádu, kde si každý hráč zasloužil malou odměnu za svoji celotýdenní snahu. Výsledky byly znatelné. 

I v tomto článku bychom rádi poděkovali MČ Praha 1, odbor Školství a spolku Sport4active za jejich finanční dotaci dětem z Prahy 1, které se tohoto kempu účastnily.

Foto z akce

letni kemp P8 1 letni kemp P8 2 letni kemp P8 3

Další fotografie z celého kempu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii

Tým Tenis Akademie Bálek a teniskempy.cz

 

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat