logo
banner

Galerie
Tenisová akademie


Tenis Akademie Bálek

Dobrý den - ahoj,

naše sportovní firma Tenis Akademie Bálek se zaměřuje na trénování tenisu a regeneraci, která je nedílnou součástí každé sportovní aktivity. V roce 2009 jsme založili tuto tenisovou akademii. V současné době trénujeme na pěti tenisových místech v Praze i mimo Prahu. V období zimní sezóny využíváme školní tělocvičny pro tenisovou školičku a nafukovací haly pro tenisovou školu. Jedním z našich cílů, kterého jsme dosáhli, bylo založení tenisového oddílu pod Českým tenisovým svazem s názvem Tenis Akademie Bálek. V tenisové škole a školičce trénují děti ve věku od 3,5 let až po dospělé. Obě skupiny připravujeme na turnaje. Tréninky probíhají jak pro výkonnostní - závodní hráče, tak i pro rekreační hráče. Hodiny jsme schopni vést i v anglickém jazyce. Organizujeme tenisové turnaje, letní příměstské kempy pro děti, víkendové kempy, soustředění, tenisové sparingy pro děti i dospělé. Umíme Vám připravit tenisový, sportovní trénink a regenerační program přímo na míru - jednodenní i vícedenní, ať už jste jednotlivec, skupina dospělých nebo dětí, sportovní oddíl nebo firma.

Těšíme se na naše společné sportovní zážitky.

Mgr. Miloslav Bálek

Jednatel a trenér

Vytisknout E-mail

Ohlasy na naše kempy

Jinak jsem byl na víkendovém kempu, který Akademie Bálek poprvé pořádala v Jablonci n/N ve středisku Břízky. Co se týče samotného areálu, kde jsou čtyři tenisové kurty s příjemným kobercem, ubytování, obsluhy a wellness, je vše na velmi dobré úrovni. Jako vždy byla dobrá organizace, hráči věděli již podle předem zaslaných dokumentů, co bude následovat, jaký bude i jídelníček a samotný závěrečný turnaj v neděli byl určitě pro všechny přínosem. 

S Akademií Bálek jsem byl na druhém kempu a pořád mě něco nového dává. Dík patří Mílovi Bálkovi, jehož práce s malými baby tenisty je již vidět, jeho pohledné manželce Janě a mladému trenérovi Hynkovi. Příště jedu zas.

Láďa Ustohal

Praha, 27. 1. 2020

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Kontakty

fakturační údaje

Jana Bálková

Bolebořská 535/4, 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

IČ     03529096

DIČ   CZ8056232327

č. ú.  670100-2212170609/6210 mBank

+420 720 704 112, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vytisknout E-mail

Další články...

  • 1
  • 2
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat