logo
banner

Galerie
Tenisová akademie


Tenis Akademie Bálek

Dobrý den - ahoj,

naše sportovní firma Tenis Akademie Bálek se zaměřuje na trénování tenisu a regeneraci, která je nedílnou součástí každé sportovní aktivity. V roce 2009 jsme založili tuto tenisovou akademii. V současné době trénujeme na pěti tenisových místech v Praze i mimo Prahu. V období zimní sezóny využíváme školní tělocvičny pro tenisovou školičku a nafukovací haly pro tenisovou školu. Jedním z našich cílů, kterého jsme dosáhli, bylo založení tenisového oddílu pod Českým tenisovým svazem s názvem Tenis Akademie Bálek. V tenisové škole a školičce trénují děti ve věku od 3,5 let až po dospělé. Obě skupiny připravujeme na turnaje. Tréninky probíhají jak pro výkonnostní - závodní hráče, tak i pro rekreační hráče. Hodiny jsme schopni vést i v anglickém jazyce. Organizujeme tenisové turnaje, letní příměstské kempy pro děti, víkendové kempy, soustředění, tenisové sparingy pro děti i dospělé. Umíme Vám připravit tenisový, sportovní trénink a regenerační program přímo na míru - jednodenní i vícedenní, ať už jste jednotlivec, skupina dospělých nebo dětí, sportovní oddíl nebo firma.

Těšíme se na naše společné sportovní zážitky.

Mgr. Miloslav Bálek

Jednatel a trenér

Vytisknout E-mail

Ohlasy na naše kempy

Vážení a milí Bálkovi a všichni ostatní tenisoví nadšenci,

chtěli bychom Vám moc a moc poděkovat a tenisový kemp v Březnici. Marek přijel nadšený, celou cestu domů nám líčil celotýdenní program. Klobouk dolů, děti se rozhodně nenudily ani minutku. Jsme moc rádi, že Vaše nadšení neupadá a že se našim nejmenším věnujete se stálým nasazením a úsměvem na rtech.
Díky, díky, díky Antošovi

Praha, 14.8.2018


Milá Tenis Akademie Bálek,

děkuji za krásný týden. Jak jsme se shodly s Míšou, v pondělí to šlo, v úterý to bylo horší, ve středu jsme měly pocit, že bychom měly zahodit rakety. Ve čtvrtek dopoledne se to zase začalo zlepšovat, odpoledne přišel aerobní tenis - tomu klidně můžeš říkat tenisový bootcamp, když se to vytuní nějakou pomstou pro poražené, je to dobrá zabíjačka. A páteční tenisový turnaj - no dobře, byl v programu, ale mám to stále stejně - není moc větších radostí, než správně umístěný forhend (třeba pěkně do rožku); ovšem jakmile se začne počítat, konečná!!! Nicméně i díky vám všem mi třeba zůstane správný nadhoz při servisu . Na viděnou v září.

Hana Jurečková

Rokytnice nad Jizerou, 12.8.2018


Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

  • 1
  • 2