logo
banner

Galerie
Tenisová akademie


Ohlasy na naše kempy

Jinak jsem byl na víkendovém kempu, který Akademie Bálek poprvé pořádala v Jablonci n/N ve středisku Břízky. Co se týče samotného areálu, kde jsou čtyři tenisové kurty s příjemným kobercem, ubytování, obsluhy a wellness, je vše na velmi dobré úrovni. Jako vždy byla dobrá organizace, hráči věděli již podle předem zaslaných dokumentů, co bude následovat, jaký bude i jídelníček a samotný závěrečný turnaj v neděli byl určitě pro všechny přínosem. 

S Akademií Bálek jsem byl na druhém kempu a pořád mě něco nového dává. Dík patří Mílovi Bálkovi, jehož práce s malými baby tenisty je již vidět, jeho pohledné manželce Janě a mladému trenérovi Hynkovi. Příště jedu zas.

Láďa Ustohal

Praha, 27. 1. 2020


Naši milí Balkovi, moc děkujeme za parádní  tenisový kemp v Březnici. Podle vyprávění si kluci skvěle zahráli a na závěrečném turnaji to bylo vidět. Některé výměny už vypadaly velmi tenisově. Bylo fajn, že tam nebylo tolik účastníků a byl větší prostor ke hře.Díky moc a ať Vás to stále tak baví.
Dana Antošová

Praha, 16. 12. 2019


Vážení a milí Bálkovi a všichni ostatní tenisoví nadšenci,

chtěli bychom Vám moc a moc poděkovat a tenisový kemp v Březnici. Marek přijel nadšený, celou cestu domů nám líčil celotýdenní program. Klobouk dolů, děti se rozhodně nenudily ani minutku. Jsme moc rádi, že Vaše nadšení neupadá a že se našim nejmenším věnujete se stálým nasazením a úsměvem na rtech.
Díky, díky, díky Antošovi

Praha, 14.8.2018


Milá Tenis Akademie Bálek,

děkuji za krásný týden. Jak jsme se shodly s Míšou, v pondělí to šlo, v úterý to bylo horší, ve středu jsme měly pocit, že bychom měly zahodit rakety. Ve čtvrtek dopoledne se to zase začalo zlepšovat, odpoledne přišel aerobní tenis - tomu klidně můžeš říkat tenisový bootcamp, když se to vytuní nějakou pomstou pro poražené, je to dobrá zabíjačka. A páteční tenisový turnaj - no dobře, byl v programu, ale mám to stále stejně - není moc větších radostí, než správně umístěný forhend (třeba pěkně do rožku); ovšem jakmile se začne počítat, konečná!!! Nicméně i díky vám všem mi třeba zůstane správný nadhoz při servisu . Na viděnou v září.

Hana Jurečková

Rokytnice nad Jizerou, 12.8.2018


Ahoj Mílo, Jano, Adame, Míšo a Káťo!

Posíláme Vám pozdrav ze slunečného pobřeží, kde relaxujeme a probíráme zážitky z úžasného kempu, který jste pro nás připravili a už se nemůžeme dočkat začátku toho dalšího. Mějte se krásně!

Petr, Alena, Anička a Fanda Kobzovi, červenec 2016

reference raj  reference1 raj


Děkujeme také za pěkný příměstský tábor, kluci byli nadšeni. 

Kristýna Andrlová, srpen 2016


Dobrý večer, moc Vám děkuji za úžasný letní kemp pro děcka a naší Annu. Jste velcí profíci a Anička si to užila. Hezký víkend. 

Tatík Havlín, srpen 2016


Ahojte, díky za super víkend. Organizace, tenis, ubytování, jídlo bylo parádní. A zvláště neutuchající vůle Míly hrát, i když prší :) Mám dva postřehy:

  • Šlo by navíc zařadit i turnaj čtyřher, třeba na sobotu odpoledne nebo neděli dopoledne? U čtyřher bývá většinou dost sranda, tak proto :)
  • Zpětná vazba na Míšu - nevím, jak dlouho s ní spolupracuješ. Byla fakt dobrá. Líbila se nám dospělým (mluvím určitě za pár lidí) a i děti u nás v apartmánu z ní byly nadšené - samy říkaly. Když jsme hrály vedle ní, dokázala je dobře zabavit. 

Mějte se hezky a zase někdy ahoj.

Aneta Blumlová, květen 2016


Druhý zářijový víkend patřil v několika rodinách zcela a jen tenisu. S tenisovou akademií Bálek jsme se s mým synem Tobiášem vypravili do Mozolova na rozhraní středních a jižních Čech. Krásné prostředí uprostřed přírody a především – dostatečný počet tenisových kurtů. Míla se svou manželkou Janou a trenéry měli program připravený do posledního puntíku a malí ani velcí účastníci se rozhodně nenudili. Dvoudenní dvoufázové tréninky byly zakončeny turnajem v neděli odpoledne, při němž si děti i dospělí mohli změřit své síly a využít nabyté tenisové znalosti a zkušenosti. Mozolov možná pro někoho znamenal i mozoly na dlaních, ale to jen z toho, jak pevně a dlouho jsme svírali po celý víkend tenisovou raketu. Jediné mínus posílám do kuchyně parkhotelu Mozolov, tam by se dalo mnohé zlepšovat. Ve zkratce: noví přátelé a spousta užitečných rad z tenisového světa. Mohu jen doporučit!

Hana Bozděchová, září 2015


Tenisový víkend v Ráji – to znamená dostatek trpělivosti ze strany trenérů, spousta užitečných rad, ranní rozcvičky, legrace a krásná příroda všude kolem, i když na ní moc času není. Pro nás to byly ideálně strávené dva dny, moc děkujeme!

Vojta, Honza a Hana Jurečkovi, duben 2015


Ahoj Milo, super, tešíme se a ještě jednou děkujeme za úžasný víkend, co se týče tenisu, jídla, ubytování a bezproblémové a kvalitní organizace.

Anička, Týna a Ríša Obermajerovi, Třeboň 2013


Ahoj Milo, jeste jednou diky za super vikend, jsem rada, ze nam tak pekne vyslo pocasi, libilo se mi tam moooc.. Uz jsem videla i fotky a hned bych se tam vrátila.

Lenka Krupickova, Třeboň 2013


Ahoj Mílo, moc děkujeme za krásný víkend v Mozolově, za vybrání krásného místa i za skvělou organizaci. Moc rádi s Tebou příště zase pojedeme. Děkujeme též za fotky.

Věra Smolová, Mozolov 2013


Ahoj,
jinak víkend byl super, jen dneska mám opravdu krizi (včerejší pilates mě dodělal ) - ale nejhorší jsou spálená ramena a krk. Přemýšlím nad těmi zápory, ale nevím, mě vadilo jen to, že když se nad námi v bungalovu někdo hnul a šel třeba v noci na záchod, tak jsme byly okamžitě vzhůru, ale to bylo asi vše. Já jsem byla spokojená a určitě pojedu zase!

Katka Knapová, Mozolov 2013


Ahoj Milo, ještě jednou moc díky za bezvadný víkend, všem se nám moc líbil!

Martina Tauberová, Vejprty 2013


Děkujeme ještě jednou za skvělý víkend ve Vejprtech,

Anna Čermáková,Vejprty 2013 

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat