logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Orlík I. 2016

orlik2016

V polovině května 2016 se naše akademie po šesti letech vrátila na tenisové kurty do kempu Podskalí na břehu přehrady Orlík. Na osmi kurtech jsme hráli tenis celou sobotu a neděli.

Na místo jsme dojeli jako první a společně s námi dorazil i vydatný déšť, který nás ještě malinko trápil v sobotu odpoledne. My jsme se však nenechali odradit a tenis jsme hráli v sobotu i v neděli celý den. Sobotní tenisové tréninky jsme proložili vyjížďkou na loďkách do místní zátoky a večer jsme společně strávili u táborového ohně. Celý víkend se dvaceti sedmi hráčům věnovali tři trenéři tenisové akademie v čele s Mílou Bálkem. Na osmi kurtech se střídaly celkem čtyři tenisové skupinky. Dvě skupinky dětí a dvě skupinky dospělých hráčů. Tvrdé tréninky s trenéry se střídaly se zábavnějšími sparingy a děti trénovali své údery na tenisových trenažerech. V rámci fyzické kondice si hráči zkoušeli jednoduché cviky na moderním TRX. V závěru sobotního odpoledne hráli všichni hráči společně oblíbenou hru "sestřel si svou výhru" a v neděli odpoledne probíhal tenisový turnaj jednotlivců s umístěním na prvních místech:

  • mini tenis - Mireček Holý
  • baby tenis - Mates Holý
  • mladší žáci - Tobiáš Bozděch
  • dospělí hráči - Marcel Novotný

Po udělení cen a odpolední svačince jsme se kolem půl páté všichni rozjeli do svých domovů. Další kemp plánujeme na podzim 2016. Sledujte naše stránky! 

Tým Tenis Akademie Bálek  

FOTO Z AKCE

orlik 4 orlik 5 orlik 6

Další fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.  

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat