logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Orlík II. 2016

Orlik 2

Očima našich klientů......

Poté, co jsme se v pátek z Krkonoš ocitli ztraceni v Klučenicích a nevykoupali se v zeleném Orlíku, těšili jsme se alespoň na sobotní tenisový trénink. V sobotu ráno bylo zataženo, ale počasí stále ještě nevypadalo úplně beznadějně. To až po snídani, když jsme vycházeli z restaurace. Vzpomněla jsem si na film Na pytlácké stezce – my máme pilulky, emerický. To spolknete a nezmoknete. Tak ty bychom byli bývali potřebovali ;-)

Upřímně jsem chvilinku doufala, že když venku prší, budeme třeba hrát Česko nebo pro nás Míla vymyslí tenisový kvíz. Hodinu poté jsem zjistila, jak jsem se ve svých úvahách mýlila. Není třeba posilovna, stačí relativně malá místnost, dva stoly, čtyři lavice, Míla a šest lidí, co chtěli hrát tenis, ale prší, takže trénink fyzických schopností… Po chvíli jeden vůbec nemyslí na Česko, ani na tenisový kvíz, hlavou mu rezonuje jen „to není možné ,aby ta minuta byla taaaak dlouháááá!“.

Dva tenisové trenažéry stály v přístřešku pro lodě, trenérka Míša má velkou fantazii, s jedním tenisovým trenažérem, minimem místa a šesti frekventanty dokáže za patnáct minut, že z nás leje, jak kdybychom nebyli pod přístřeškem, ale venku.

A točíme se, takže zpátky do mučírny, tentokrát Pavel a žádné lavice, ale chodba, žebříček a dvě obruče. I na poměrně krátké a úzké chodbě se dá klikovat, skákat a sprintovat tak, že sotva dech popadáte. Druhé kolo trenažéru s Adamem bereme jako vysvobození. A to jsme ještě netušili, co nás čeká na chodbě „penzionu“, když se trenéři prohodí. Přitom švihadla a žebříček vypadají na té podlaze tak neškodně.

Po obědě Míla vyhlásil, že odpoledne se jde trénovat, protože Aladin tvrdí, že od dvou jsme bez deště. Trenéři tedy šli vymést vodu z kurtů. Dvacet minut poté svatý Petr otočil kohoutkem, otevřel oblohu a bylo rozhodnuto. Po různých nápadech nakonec vítězí tenisová hala v Písku. Hala dobrá (dobrý je za tři), při absenci ventilace to byl tak trochu bikram trénink, ale všichni jsme se vraceli z Písku spokojení, protože trenéři opět čarovali, na dva kurty se vešlo 8 dospělých, ještě víc dětí, všichni makali – sparing, s trenérem na síti, posilování na židličce a samozřejmě trenažér, nikdo neodmlouval – tedy alespoň pokud mluvím za dospělé, nikdo neměl pocit, že je trénink netenisový.

V neděli bylo už vše, jak má být, dokonce i pahorek. Po snídani tenis, tenis, tenis, trochu sluníčka, závěrečný turnaj nahradila pro dospělé střelba na plechovky, děti soutěžily o dobroty. Jen jsme slezli z kurtů a skončilo závěrečné vyhodnocení … ano, začalo pršet. Ale stejně se nám nechtělo domů.

Mílo, Jano, Míšo, Adame, Pavle, děkujeme, byl to zase moc prima víkend se vším všudy – trochu dřina, spousta legrace, hodně tenisu. Těšíme se na příště.

Hana a Vojta Jurečkovi

září 2016

FOTO Z AKCE

Orlik II 1 Orlik II 3 Orlik II 2

Další fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat