logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Orlík I. 2017

Orlik II 2017 uvod
Tento jarní kemp v pořadí již 25. organizovaný naší akademií byl výjimečný! Počasí až na pár zmrzlých krup nám přálo, na loďkách se tentokrát nikdo nevykoupal a v sobotu večer byl dokonce ohňostroj! Nemluvě o TOP závěrečném turnaji.

Sama jsem se po pěti letech zapojila do tenisového dění a musím pochválit všechny naše věrné účastníky našich kempů za jejich neodbytné odhodlání a vytrvalou výdrž při těchto trénincích. Ať už s trenéry či při sparingu. Můj nejsilnější tenisový zážitek byly "LODIČKY" naší oblíbené trenérky Míši. Ten, kdo je však nezkusil, neví o co výjimečného přišel :-) Věřím však, že i ostatní trenéři zanechali ve svých skupinách své tenisové stopy.

K dispozici jsme měli 8 tenisových kurtů a dva trenažery. Ráno jsme začínali rozcvičkou, pokračovali tříhodinových blokem tenisu a po obědě jsme se vydali na lodičky do zátoky Orlické přehrady. Po dalších třech hodinách tenisu jsme se všichni tenisté zúčastnili soutěžního klání o přitažlivé ceny. V tomto případě šly všechny získané tenisové dovednosti stranou a do popředí se dostal ryzí chtíč "sestřelit" si svou odměnu. V závěru dne jsme si opekli nad ohněm své dobrůtky a pozor - byl i ohňostroj :-)

Po nedělní rozcvičce bylo opět krásně, avšak jen do závěru dopoledního tenisového bloku. Pak nás překvapily, ale nezaskočily - zmrzlé kroupy. Po obědě a polední pauze, kdy se obloha rozjasnila, jsme zahájili závěrečný turnaj čtyřher (dospělý) a dvouher (děti) s těmito výsledky:

  • 1. místo dospělý Fanda Bálek, Monika Benešová
  • 1. místo děti Justýna Němečková

Tento turnaj a jeho vyhodnocení ukončil náš 25. tenisový kemp. Jsme velice rádi, že můžeme tyto kempy pro Vás organizovat. Velice nás to baví a těší. Zároveň děkujeme Bédovi Klementovi za jeho milé pohostinství a dobrůtkové ceny pro děti! Stejně tak patří poděkování Fandovi Bálkovi za želíčka. 

foto z akce

Orlik II 2017 1 Orlik II 2017 2 Orlik II 2017 3

Další fotografie z tohoto kempu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii!

Těšíme se v září na viděnou na dalším kempu!

Jana Bálková 

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat