logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Srbsko - Ráj 2017 I. a II.

uvod raj

Letos jsme se do Ráje vydali rovnou dvakrát. A to v termínech 16. - 21. 7. a 13. - 18. 8. 2017. Účastníky těchto kempů byly jak samotné děti, tak jednotliví hráči nebo celé tenisové rodiny. V článku níže se dozvíte, jak oba kempy probíhaly.

V neděli navečer jsme se všichni v plném počtu sešli v tenisovém areálu Srbsko-Ráj. Ubytovaní jsme byli v komfortních bungalovech. V areálu jsme měli k dispozici krytý bazén, restauraci a tři antukové tenisové kurty. Kempu se zúčastnili naši tři trenéři a jeden sportovní asistent. Celý areál byl obklopen krásnou čistou přírodou, rybníky a pískovcovými skalami.

Celkem jsme měli 6 tenisových skupin, které každé dopoledne a odpoledne střídali tréninky s trenérem, tréninky na trenažerech s jinými sportovními a zábavnými aktivitami a bazénem. V pondělí jsme k tenisu přidali kondiční cvičení a tréninky fyzické kondice. V úterý dopoledne si tenisté zahráli malý turnaj v minigolfu, který vyhráli Kája Mráčková (I. turnus), Matěj Holý a Béda Klement (II. turnus). Dospělí hráči měli úterní odpoledne ve znamení relaxačních technik a baňkových masáží. Ve středu jsme do programu zařadili cyklo výlet na nedaleký hrad Kost. První turnus měl bojovou hru v úterý a ve čtvrtek pak proběhla diskotéka, na kterou si malé skupinky připravily svá krásná taneční nebo jiná představení. Druhému turnusu jsme noční stezku odvahy zařadili hned za diskotéku, na které se hrála pantomima. V pátek pak proběhl závěrečný tenisový turnaj s těmito výsledky

  I. Turnus II. Turnus
Olympiáda 1. místo Anička Havlínová -
Mini tenis - 1. místo Luca Pflaum
Baby tenis I. 1. místo Ríša Tauber 1. místo Lukáš Jágr
Baby tenis II. - 1. místo Matyáš Vacek

Celý týden děti sbíraly za své výsledky, činy a soutěže papírové "tenisáky", za které si na závěr kempu koupili drobné hračky, cukrovinky, trička nebo omotávky.

Zlatý pohár "nejlepší hráč I. kempu" získal za své vynaložené fyzické úsilí Míša Trojan. Oceněn byl i Tobiáš Bozděch. 

Zlatý pohár "nejlepší hráč II. kempu" získal za svou nebojácnost a smysl pro fair play Lukáš Jágr.

Celkem jsme na třech kurtech odehráli 80 hodin tenisu/v jednom turnusu. Děkujeme všem dětem i dospělým hráčům za pěkné společné sportovní zážitky! A těšíme se na další. 

UKÁZKY Z KEMPŮ

kemp raj 1 kemp raj2 kemp raj 3

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii - červenecsrpen. Úplný přehled všech fotografií z obou kempů naleznete ve fotogalerii Google - červenecsrpen.

Jana Bálková a tým Tenis Akademie Bálek

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat