logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Březnice I. 2018

uvod Breznice duben2018

Na tomto místě jsme víkendový tenisový kemp uspořádali poprvé, rozhodně ne však naposledy. Na toto místo, kde se snoubí comfort, dobré jídlo, kvalitní ubytování, výborná strava, nádherné prostřední, kvalitní tenisové kurty a příjemný personál, se určitě rádi vrátíme. Hovořím o Sportcentru Vitality, které se nachází na okraji města Březnice na Příbramsku, nedaleko parku, malebného náměstí a vyhlášeného zámku Březnice. O víkendu 20. až 22. dubna jsme se vydali v počtu třiceti hráčů hrát tenisovou ligu.

Počasí bylo luxusní, celý víkend bylo okolo 25 stupňů, azurové nebe a ani jedna kapka. Ráno jsme začínali rozcvičkou, pokračovali snídaní a od 9 hodin už jsme byli na 5ti venkovních antukových kurtech a dvou kurtech v hale. 6 tenisových skupinek, od nejmenších 5ti letých hráčů až po zkušené matadory. Tři trenéři a spousta energie. Dopoledne se trénovalo 3 hodiny a odpoledne také 3 hodiny. V mezičase jsme stihli oběd a také procházku na zmrzlinu na nedaleké náměstí. Večer jsme dětem přichystali táborák, kde se opékalo, kdo co měl rád. Dokonce i bonbóny :-) Děti pobíhaly po areálu a v deset hodin už ležely v postelích, po celodenním zlepšování svých tenisových technik a dovedností.

V neděli po rozcvičce probíhaly opět tréninky s trenéry, které střídaly sparingy a po krátké pauze, jsme ve 2 hodiny odpoledne rozehráli tenisovou ligu - turnaj a olympiádu pro nejmenší. Všichni hráči se opravdu moc snažili, aby uhráli ve svých zápasech alespoň nějaké body. Výsledky byly následující:

  • kategorie dětská tenisová olympiáda - všichni účastníci dostali diplom za účast
  • kategorie BABY TENIS - 1. místo vyhrál Ríša Tauber
  • kategorie DOSPĚLÝ - 1. místo vyhrál Honza Svoboda

V závěru našeho vydařeného kempu jsme rozdali ceny za umístění i účast a vydali se do svých domovů plní zážitků a nových zkušeností.

Děkujeme všem účastníkům za jejich pozitivní náladu, skvělou zábavu, dětem za jejich nasazení při závěrečném turnaji a trenérům za jejich výborné tréninky. 

Foto z akce

Breznice3 duben Breznice2 duben Breznice1 duben

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo na Google fotky

Tým teniskempy.cz a Tenis Akademie Bálek 

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat