logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Březnice III. 2018

uvod breznice 10 2018

Na toto báječné místo jsme se letos vrátili již po čtvrté, jednou na jaře, jednou v létě a dvakrát na podzim. Sportovní areál Sporcentrum Vitality si naši klienti velmi oblíbili a my vlastně také. Areál je obklopen krásnou udržovanou zelení, která nabízí dostatek soukromí našim tenisovým víkendům. Pět venkovních antukových kurtů a dva kurty v kryté hale vystřídalo tento říjnový víkend celkem dvacet hráčů složených z osmi dospělých a dvanácti dětí. Sedm hodin tenisu v sobotu a šest hodin v neděli. V tomto turnuse jsme přivítali i čtyři nováčky, kteří mezi nás skvěle zapadli. Počasí našemu víkendu přálo a to i v neděli při turnajovém klání.

V pátek večer 5. října se nás v areálu pana Veselého sešlo celkem dvacet čtyři. Tenisový víkend jsme zahájili hned po slavností večeři. Protože mezi nás zavítali noví hráči, tento večer se odehrál v seznamovacím duchu. V sobotu ránu jsme tradičně začali rozcvičkou, kterou vedla naše skvělá trenérka Míša. A protože se v létě osvědčil aerobní tenisový spurt, zařadili jsme tuto hudebně rytmickou pasáž tenisu hned na začátku prvního tenisového bloku. Všech dvacet hráčů bylo rozděleno do čtyřech skupin, které se celé dopoledne točily na pěti kurtech. Dospělí hráči trénovali s Mílou na venkovních antukových kurtech a děti hrály s Míšou na kurtech v kryté hale. Vše odsýpalo jako hodinky podle harmonogramu a tak se všichni těšili na zasloužený oběd, po kterém následovala krátká pauza na regeneraci sil pro další odpolední tříhodinový blok tenisu. Hráči opět střídali své tréninky se sparingy. Ti, kteří ještě neměli "dost", absolvovali ještě s Mílou cvičení na TRX systému. Po večeři jsme měli pro děti připravený program - noční filmový klub - rodinný film Paddington s coca-colou a popcornem. Po náročném dni šly dětičky hned po filmu spát.

V neděli vedl rozcvičku Míla a po pestré bufetové snídani se všichni opět rozešli dle svých skupinek na své kurty, kde chvíli potrénovali a pak hned začal tenisové turnaj, nejdříve hráli turnaj dospělí hráči (dvouhry) a po obědě děti. Kategorie Minitenis a Mladší žáci s těmito výsledky:

  • kategorie dospělých: Pavel Ř. a Jitka Č.
  • kategorie mladší žáci: Marek J.
  • kategorie mini tenis: 1. místo - Sofinka U.

Po slavnostním ukončení kempu a vyhodnocení turnaje se všichni hráči rozjeli do svých domovů, bohatší o skvělé sportovní a společenské zážitky. Děkujeme všem opět za jejich skvělou sportovní náladu, za neutuchající zájem a přízeň. Těší nás hráčské pokroky a volání po dalších kempech. Proto jsme se rozhodli zorganizovat zimní tenisový kemp. Sledujte naše stránky, již brzy uvidíte nabídku.

Foto z akce

breznice III.2018 breznice III.2018 1 breznice III.2018 2

V naší fotogalerii naleznete výběr fotek z tohoto tenisového víkendu a dále ve fotogalerii Google naleznete úplný přehled fotek. 

Těšíme se opět na Vás!

Jana Bálková a tým Tenis Akademie Bálek a teniskempy.cz

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat