logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Letní tenisový kemp Březnice 2018

letni breznice 2018 uvod

Druhý srpnový týden strávil trenérský a organizační tým naší akademie v báječném prostřední brdských lesů ve Sportcentru Vitality na Příbramsku. Pětidenní tenisový kemp odstartoval v neděli 5. srpna 2018 v taktu známého českého hitu "Když nemůžeš - tak přidej víc".

Dvacet osm hráčů, pět venkovních antukových kurtů, pět tenisových košů s třemi sty míči, pět hodin tenisu denně, pět TRX systémů, tři zkušení trenéři, dvě vnitřní haly, dva tenisové trenažery, jeden sportovní asistent, žádný úraz a tropické vedro.

Kempový program začínal každé ráno rozcvičkou, po které následovala snídaně a od devíti hodin všech sedm tenisových skupin trénovalo celé dopoledne - buď s trenérem nebo formou sparingového hraní. Forhand střídal backhand, trénoval se dobrý servis, tenisová technika, koordinační dovednosti a nejmenší hráči ještě "lízátko". Do tenisového klání jsme letos zařadili novinku - tenis při hudbě, která "vyčerpala" i zdatné hráče. Tréninky s trenéry mohli hráči proložit i hraním na tenisovém trenažeru. Po polední pauze a dalším tenisovém bloku následoval sportovní program. Odpoledne trávily děti v nedalekém skate parku, na koloběžkách i skate(lond)bordech. Ve středu odpoledne celá skupinka účastníků absolvovala prohlídku zámku Březnice (II. okruh - zbrojnice) a na závěr kempu si děti užily diskotéku a odvážlivci i noční bojovou hru. Celý týden sbíraly děti i dospělí hráči body, které se na konci kempu sečetly a společně s výsledky ze závěrečného turnaje vyhodnotily. Nejlepším hráčem celého kempu se stal Ríša V., který obdržel modrý tenisový pohár a tenisový míček s podpisem Báry Strýcové a Petry Kvitové. Dospělí hráči v průběhu týdne absolvovali výuku se systémem TRX a masáž zad a šíje. Protože byla tropická vedra, všichni hráči se po výživných tenisových trénincích rádi koupali v hotelovém bazénu.

Páteční závěrečný tenisový turnaj skončil s těmito výsledky:

  • kategorie dospělých hráčů - 1. místo Petr Ch.
  • kategorie baby tenis a mladší žáci - 1. místo Ríša V. 
  • kategorie mini tenis - 1. místo Terezka T. 

Všem výhercům gratulujeme k prvenství a ostatním hráčům za jejich úsilí a snahu. 

Děkujeme všem účastníkům tohoto kempu za společné sportovní zážitky, za jejich bezva přístup a snahu učit se od trenérů nové tenisové dovednosti. Těšíme se na další ročník letních kempů!

ukázky z kempů

letni breznice 2018 1 letni breznice 2018 2 letni breznice 2018 3

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Úplný přehled všech fotografií naleznete ve fotogalerii Google.

Jana Bálková a tým Tenis Akademie Bálek

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat