logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Březnice - leden 2019

uvod breznice leden2019

Náš první tenisový kemp v roce 2019 proběhl hned z kraje roku a to 18. až 20. ledna v našem oblíbeném Sportcentru Vitality v Březnici na Příbramsku.

Očima klientů....

Volání tenisových nadšenců, abychom se sešli i v zimě, bylo vyslyšeno a od pátku 18. ledna do neděle 20. ledna jsme se opět sešli v oblíbeném Sportcentru Vitality v Březnici.  Byla sice zima a venkovní kurty byly mimo provoz, nicméně i s tímto si organizátoři Jana a Míla Bálkovi z Tenis Akademie Bálek dokázali poradit. Mimo tréninku na dvou krytých, vytápěných kurtech, využili i blízkou základní školu a její dvě tělocvičny.  Velkou novinkou víkendového kempu, k velké radosti malých i velkých tenistů, bylo zakomponování wellness aktivit do nedělního programu. A jak to všechno probíhalo?

V pátek večer jsme se všichni sešli v Březnici. Po nezbytných formalitách a ubytování následovala večeře a poté Míla slavnostně zahájil první víkendový kemp roku 2019. Zájemci zejména z řad dětí si mohli večer ještě zahrát florbal na volném tenisovém kurtu. V sobotu ráno nás čekala intenzivní rozcvička vedená trenérkou Míšou a poté bohatá snídaně ve formě švédského stolu. Dopoledne bylo vyplněno tenisovými tréninky, dospělí trénovali ve dvou krytých halách, děti se přesunuly do blízké základní školy, kde měl trenér Míla připraveno vše potřebné pro trénování malých i větších tenisových nadějí. Po obědě následoval polední klid, který většina z nás využila ke sledování zápasu Karolíny Plíškové na Australian Open. Odpoledne nás čekal další tříhodinový blok tenisových tréninků. Děti vůbec nelitovaly, že netrénují v areálu Sportcentra. I poměrně skromná sněhová nadílka v Březnici jim dokázala příjemně zpestřit cestu do tělocvičny. Po vydatné večeři mohli opět sportovní nadšenci vyběhat zbývající energii při fotbalu. My ostatní jsme se bavili pouštěním klipů jak současných, tak s jistou dávkou nostalgie i z 80. a 90. let.

Nedělní ráno začalo opět intenzivní rozcvičkou a bohatou snídaní. Dospělá skupina spolu s dětskými závodními hráči poté soupeřila v závěrečném turnaji. Ostatní děti dopoledne relaxovali ve wellness hotelového resortu Equitana. K dispozici měly bazén, Kneippův chodník, infrasaunu, parní a finskou saunu. Po vydaném obědě a chvilce poledního klidu začal dětský tenisový turnaj. Pro dospělé byly domluveny masáže, které příjemně zregenerovaly sportem namožené svaly. Při vyhlašování výsledků turnaje a slavnostním zakončení kempu leckoho napadlo, jak ten víkend rychle utekl. Moc děkujeme Janě, Mílovi i Míše za příjemně strávený víkend a těšíme se na setkání na dalším kempu.

Lída Prášková s dětmi Markem (11), Zuzkou (9) a Terezkou (6)

Účastníci kempu

foto z akce

breznice leden2019 3 breznice leden2019 1 breznice leden2019 2

Další fotografie z celého kempu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii

Těšíme se opět s Vámi na viděnou!

Tým Tenis Akademie Bálek a Tenis Kempy

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat