logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Březnice - květen 2019

uvod Breznice kveten2019

V květnu 2019 naše akademie uspořádala dva tenisové víkendy v termínech 17. - 19. a 24. - 26.5. V prvním termínu jsme do našich řad přivítali i nové hráče, ve druhém termínu převažovali naši závodní hráči s jejich rodiči, kteří se odhodlali zapojit do tenisového sportu se svými dětmi. V článku níže se dočtete, jak na celý kemp nahlíží právě takový rodič.

Už po 45. se vydali hráči a jejich rodiče s Akademií Bálek do Březnice. Tentokrát se nás sjelo vůbec nejvíc ze všech kempů – 35. Místo už si mnozí z nás oblíbili, krásná příroda okolo, výborná kuchyně a bohaté sportovní zázemí. Dva kurty pod střechou a dalších pět venkovních a taky fotbalové hřiště s atletickým oválem. Ten nám úplně k srdci nepřirostl, ráno jsme po něm totiž kroužili na rozcvičce. A to hlavně pro nás dospělé, bylo na začátek docela velké sousto.

Děti, které tvoří babytenisové družstvo pro mistrovská utkání, celý víkend pojaly jako soustředění v rozjeté sezóně. Všichni ostatní jako intenzivní trénink s partou bezva lidí, které spojuje láska k tenisu. Po rozcvičce a tradičně dobré snídani jsme se vydali na kurt ke společnému tréninku – malé děti, větší i dospělí, všichni jsme se rozehrávali za hudebního doprovodu. Následovalo rozdělení do skupin a trénink. Některým ani několik hodin na kurtu v rámci sobotního programu nestačilo. Trávili jsme na nich i odpolední pauzu nebo večery.

Protože o víkendu finišovalo hokejové MS, už v průběhu dne jsme tipovali na výsledek večerního zápasu Česko-Kanada. Po celodenní dřině jsme se pak sešli bolaví a unavení u televize. Jen děti měly pořád energie víc než dost. I když se semifinále nevyvíjelo podle našich představ a Češi nakonec prohráli, dobrou náladu nám to zkazit nemohlo. V hokejové tipovačce dospělých zvítězil šéftrenér Míla Bálek. Za peníze, které se nahromadily v banku nakoupil dětem sladkosti jako ceny po závěrečném turnaji. Tipovačku dětí vyhrál Martin K., přesný výsledek – tedy 5:1 sice neuhádl, ale byl se svým tipem 5:2 pro Kanadu nejblíž.

Do nedělního turnaje jsme šli s nadšením a i když už nás bolely všechny svaly a kosti, závěrečného turnaje jsme se zúčastnili všichni. Děti hrály ve dvou kategoriích – babytenis 1 a 2, dospělí si zahráli debly. V kategorii nezávodních hráčů zvítězila Terezka T., jako druhá se umístila Kačenka B. a bronz si zasloužil Matyáš T. Mezi závoďáky si vedl nejlépe Robin H., který si odvezl domů pohár. Stříbrnou medaili vybojovala Anička K. a bronz Martin K. Mezi dospělými zlato vybojovali Pepa V. a Honza U.

Víkend uběhl až příliš rychle, byl čas se rozloučit. Tak na viděnou Březnice, určitě jsme tu nebyli naposledy.

Veronika Kubíčková a její syn Martin

foto z akce

IMG 1292

Další fotografie z víkendového kempu 17. - 19.5.2019 si můžete prohlédnout v naší fotogalerii, úplný přehled všech fotek naleznete na Google.

Fotografie z víkendového kempu 24. - 26.5.2019 si můžete také prohlédnout v naší fotogalerii, všechny fotky zde na Google.

Další kempy pro Vás připravujeme na podzim. Opět v Březnici.

Tým Tenis Akademie Bálek a Tenis Kempy

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat