logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Březnice - prosinec 2019

uvodni foto Breznice12.19

Poslední tenisový kemp v tomto roce se uskutečnil třetí adventní víkend v našem oblíbeném sportovním areálu pana Veselého, v Březnici na Příbramsku. O víkendu 13. - 15. prosince se zde sešlo celkem 14 tenisových hráčů, v kategorii baby tenisu, mladší žáci a dospělí hráči. Tento tenisový kemp začal tréninkem již v pátek večer a vše vyvrcholilo nedělním závěrečným turnajem.

Za sebe, jako hlavního trenéra, musím říci, že jsem byl velice příjemně překvapen, s jakým nadšením, nasazením a intenzitou hráči trénovali celý tento víkend. Můj pocit potvrdila v pondělí smska od klientky Ivy P.: "Moji milí Bálkovi! Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za super víkend v Březnici. Bylo to úžasné, jako vždy. Sice mně bolí celé tělo a asi usnu při výuce ve stoje, ale to nevadí. Co bolí, to sílí. Děti udělaly neuvěřitelný skok." 

Služby areálu Vitality byly opět na špičkové úrovni, snídaně formou velice chutného domácího bufetu, nepřetržitý provoz obou hal pro naše tenisová klání, vstřícný a milý personál......to vše dodalo našim sportovcům ještě více dobré nálady. Jako obvykle jsme každé ráno začínali rozcvičkou a pokračovali tenisovými tréninky do pozdních večerních hodin. Protože to bylo fyzicky velice náročné, v sobotu i v neděli jsme proložili tréninkové bloky pobytem ve wellnessu v nedalekém resortu Equitana. Regenerace byla rychlá a výkony na špici. Především musím pochválit nejmenší hráče. Skupinu baby tenisu. Děti udělaly veliký pokrok. A jak pěkně předváděly tenisové výměny, ocenili i nezávislí rodiče. Už teď se moc těšíme na lednový tenisový kemp, který proběhne nově v hotelu Břízky v Jablonci nad Nisou. 

Míla Bálek za Tenis Akademie Bálek a Tenis Kempy

foto z akce

breznice prosinec3 breznice prosinec2 breznice prosinec1

Výběr fotografií z tohoto kempu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Všechny fotky jsou umístěny na Google.

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat