logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kempík s wellness Kralupy n./Vl. - zima 2019

uvod Kralupy12 2019

Po téměř třech letech jsme zopakovali zimní variantu příměstského tenisové kempu v Kralupech nad Vltavou a to o prvním adventním víkendu 30.11. a 1. 12. 2019. To, že náplní našich kempů je především tenis, není nutné zdůrazňovat. Ale mohu vyzdvihnout, že v programu tohoto kempíku bylo wellness, závody s RC modely aut a tenisové tréninky při hudbě.

V sobotu ráno bylo celkem 11 dětských hráčů rozděleno do třech výkonnostních skupinek, které trénovaly celé dopoledne formou trénink s trenérem - sparing - trenažer zóna. Tento kruhový trénink oživoval náš nový music - reprák, který děti motivoval k vyšším výkonům a hecoval k rychlejšímu tempu. V hale bylo 17 stupňů a tak hráči velice rychle odhazovali své mikiny. Po obědě, který nám přivezla pražská restaurace a krátké pauze na strávení bolognes špaget, si děti zazávodily s RC modely aut a nadále pokračovaly s intenzivními tréninky. V sobotu měl narozeniny jeden z hráčů a tak jeho maminka přivezla ostatním dětským hráčům nádherný tenisový narozeninový dort. Sobotní program, který začal ráno v 9 hodin, skončil právě akorát ve 4 hodiny odpoledne, aby děti načerpaly síly na další nedělní souboje s tenisovou raketou. 

V neděli se všichni opět v plném počtu sešli v areálu Zimního stadionu v Kralupech n./Vl., kde náš kempík probíhal a celé dopoledne střídali tréninky s trenérem a sparingovým hraním. Nedělní řízek s bramborem si vyžádal kratičkou pauzu, po které se hráči přesunuli pěšky do nedalekého krytého bazénu, kde wellness programem zakončili celý tento víkendový kemp. Prohřáli si kosti v sauně, namasírovali svaly ve vířivce a protáhli celé tělo plaváním v bazénu. Po celo víkendovém tenisovém klání to bylo rozhodně potřeba.

Děkujeme všem hráčům za jejich sportovní chování a těšíme se brzy zase na nějaké sportovní akci na viděnou!

foto z akce

Kralupy 12 2019 3 Kralupy 12 2019 2 Kralupy12 2019 1

Fotografie z celého zimního kempíku si můžete prohlédnout v naší fotogalerii

Tým Tenis Kempy a Tenis Akademie Bálek

 

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat