logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp s wellness Maďarsko - říjen 2019

uvod madarsko 2019

Poprvé, ale rozhodně ne naposledy se naše akademie v čele s Mílou vydala na svůj první zahraniční tenisový kemp a to do maďarského lázeňského města Bük (Bükfürdő), vzdáleného zhruba 470 km od naší metropole. V termínu 26. až 30. října 2019 se vydalo celkem 31 osob po D1 do známého lázeňského komplexu čtyřhvězdičkového hotelu Danubius, kde strávili 4 dny a 4 noci v rytmu tenis - wellness - tenis - wellness.

Pro tento hotel nemohu v tomto článku používat jiná slova, než samá superlativa. Hotelové pokoje, v našem případě v kategorii Standard plus, byly opravdu vkusně, moderně a účelně zařízené. Každý den velká  lahev vody a župany, ve kterých jsme mohli chodit bez ostychu v celém lázeňském hotelu, byly skvělým doplňkem i pro malé děti. Z hotelového pokoje v županu přímo do termálního bazénu nebo do lobby baru, který byl otevřen téměř celý den. Gastro program ve formě all in clusive neměl vůbec žádnou chybu. Jídlo bylo skvělé a výtečné, pro děti úžasné....včetně dětských židliček a plastového nádobí. Celý den v nabídce ovoce, káva, zákusky, snaky, zmrzlina apod. Lázeňský program startoval ráno v 6,30 hod., čehož jsme aktivně využívali ještě před tenisovými tréninky. Termální bazénky - vnitřní i venkovní - vířivka, sauna.....a pro malé děti nádherná moderní baby zóna. Dostatek lehátek, sušička na plavky, pedikúra rybičky - to vše jsme nalezli ve wellness světě. Dětský program byl zaručený na každý den. Animátoři se starali o dětskou zábavu jak se říká dnem i nocí. Ať už v bazénu nebo večerní diskotékou nebo různými tvořivými aktivitami v dětských koutcích. Hotel na mne působil velmi "very friendly". 

Co se týče tenisového programu, tak jsme s sebou měli dva trenéry, našeho Mílu a Hynka, kteří se tenisově starali o našich 16 hráčů. 4 skupinky. 2 dětské a 2 dospělácké. 3 hodiny tenisu vždy v dopoledních hodinách. Odpoledne si každý užíval dle svého a dle nabídky hotelu. Jednou se hrál bowling, podruhé se šlo do nedalekých městských lázní, potřetí se hráli stolní hry nebo se dovádělo v bazénech. Někteří jedinci jezdili na kole. První dva dny nám počasí přálo a tak jsme trénovali i venku. Dospělí hráči na dvou venkovních antukových kurtech, děti v hale. V pondělí a v úterý se obloha trochu zamračila a tak se všechny čtyři skupinky střídaly na dvou vnitřních kurtech.

Nálada a atmosféra celého kempu byla naprosto úžasná, děti se nám krásně družily, psaly si velmi přátelské dopisy, malovaly si obrázky na památku a velice spjatě spolu trávily každičký volný čas. Dospěláci se potkávali buď na tenisových kurtech, nebo v bazénu či večer u sklenky vína.

Byla to první zkušenost s kempem v zahraničí, nakombinovaná s wellness programem a myslím, že se celá akce opravdu povedla. Věřím, že to takto vnímají všichni zúčastnění a pokusíme se naplánovat Maďarsko 2020!

Foto z akce

madarsko2019 1 madarsko2019 2 madarsko2019 3

Výběr fotografií z tohoto kempu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii a úplný přehled všech fotek naleznete na Google Fotky

Tým Tenis Akademie a Tenis Kempy

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat