logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Březnice - září 2019

uvod Breznice zari2019

Týden před tím a týden potom pršelo, ale víkend 20. až 22. září 2019 byl krásný, slunečný a teplý. Ideální pro náš podzimní tenisový kemp. Tato akce byla v pořadí již padesátá a opět to stálo za to. Jak jsme tento víkend prožili, si můžete přečíst v článku níže.

Sama jsem se po dlouhé době zapojila do tenisových tréninků. Nutno říci, že jsem šla na kurt sice po rozcvičce, ale bez jakékoliv sportovní průpravy v uplynulých letech :-) Ale je to stejné jako u jízdy na kole nebo lyžování. To prostě nezapomenete. Jen s ubíhajícím dnem, ubíhají samozřejmě i síly a naopak se ozývají svaly, o kterých ani nevíte, že je máte :-) Rozcvičkou nás v sobotou ráno provázel trenér Hynek, po bohaté snídani ve formě švédských stolů jsme se všichni děti i dospělí hráči vydali ve svých skupinkách na sedm tenisových kurtů. Dospělé skupiny začínaly sparingem a dětské naopak s tréninky u svých trenérů. Celé dopoledne jsme v tříhodinovém bloku točili trénink - sparing - trénink - sparing. Slunce hřálo a opalovalo a tak šly všechny nepotřebné svršky rychle dolů, včetně legín a mikin již po deváté hodině. Nevýhodou pak bylo, že jsme měli méně kapes pro tenisové míče, jeden bonmot střídal druhý a dopoledne uteklo velice rychle. Tenisové skupiny byly rozdílných úrovní a tak se každý trenér zaměřoval na něco jiného. Někteří mladší žáci byli již zařazeni do skupin s dospělými. Po sobotní polední pauze jsme se všichni vrátili na tenisové kurty a další tenisový blok zakončili po třech hodinách společným intenzivním tréninkem při hudbě, kterého se účastnily zejména děti. Po společné večeři vypukla oslava 50. narozenin našich kempů, DJ Míla mixoval celý večer hudbu na přání, disko koule se točila o sto šest a na tanečním parketu to vlastně vířilo také. Na závěr večera proběhl malý ohňostroj a děti šly spát, aby měli ještě dost sil na druhý tenisový den.

V neděli bylo počasí opět nádherné. Dopoledne, po rozcvičce, se všechny skupiny připravovaly na odpolední tenisový turnaj, ve kterém všichni hráči zúročili své celo víkendové snažení. Kategorii mini tenis vyhrála Ella V., baby tenis vyhrála Kačka B., kategorii mladších žáků vyhrál Marek A. a ve skupinách dospělých se na prvním místě umístil Ríša T. (mladší žák) s Tomášem T. (dospělý). Děkujeme firmě Prillinger za hodnotné dary do tohoto nedělního turnaje. Také děkujeme všem zúčastněným za společně strávené chvíle a oceňujeme nováčky, kteří to vše s námi na poprvé statečně zvládli :-) Velké díky patří samozřejmě i všem trenérům, bez nich by to na kurtech nešlo. 

Naše akademie připravuje v tomto roce ještě jeden příměstský kemp v Kralupech nad Vltavou v termínu 30.11. až 1. 12.2019 a další zimní kemp v Březnici v polovině ledna 2020. Sledujte naše stránky a těším se s Vámi na další společné sportovní zážitky. 

foto z akce

breznice zari2019 1 breznice 9 2019 2 breznice 9 2019 3

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout výběr fotek z této akce. 

Jana Bálková a tým Tenis Akademie Bálek

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat