logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Břízky - leden 2020

uvod Brizky 1 2020

První kemp v letošním roce 2020 jsme poprvé uspořádali v hotelovém areálu Břízky v Jablonci nad Nisou. V tomto čtyřhvězdičkovém hotelu jsme měli k dispozici 4 tenisové kurty s umělým profi povrchem v pevné tenisové hale. Po vánoční pohodě a pár kilech navíc, s námi tento tenisový víkend strávilo celkem 21 hráčů, malých i velkých. Tenis střídal zase tenis, jen v závěru všichni regenerovali v pěkném hotelovém wellness.

V pátek 24. ledna jsme se v podvečerních hodinách sešli u výtečné večeře, kdy už jsme byli všichni ubytovaní v komfortních pokojích tohoto pěkného sportovního hotelu. Z restaurace či baru, který je oddělen od tenisové haly velkými skleněnými okny s balkonovými dveřmi na malý ochoz, bylo zřejmé, že v tomto hotelu tenis "jede na plné pecky" až do pozdních večerních hodin. My se jen těšili na ranní trenérskou "nakládačku". Z předem zaslaných pokynů bylo jasné, kdo kde kdy a s kým bude hrát celý víkend tenis. Takže v sobotu ráno se nikdo nezdržoval a hned se začalo hrát ve čtyřech tenisových skupinách a v trenažer zóně, kde začínali naši dospělý začátečníci. Trenéři koučovali své týmy a střídali jejich technické tréninky s hraním čtyřher. Po obědě a polední pauze se odpoledne celý tříhodinový tenisový blok opět opakoval. Děti se pomalu začaly připravovat na nadcházející nedělení turnaj, který byl vrcholem celého víkendového snažení. V neděli po hodinovém tréninku s trenérem, šly děti do hotelové wellness zóny, kde si zaplavaly v bazénu s protiproudem a ohřály si svaly v dětské sauně. V tento čas dospělí hráči měřili své síly turnajem dvouher. Po obědě a polední pauze naopak poměřovali své síly baby tenisti a mladší žáci, přičemž jejich rodiče a zároveň hráči dopoledního turnaje, fandili a podporovali jejich výkony z horního ochozu. Ve čtyři hodiny odpoledne proběhlo vyhodnocení celého turnaje s tímto výsledkem:

  • dospělí hráči: 1. místo Josef Machala a Láďa Ustohal
  • baby tenisti: 1. místo Sofie U.
  • mladší žáci: 1. místo Vojta N.

Všem vítězům turnaje patří velká gratulace, stejně tak i malým baby tenistům, kteří se neustále kemp od kempu, trénink od tréninku posouvají kupředu a také velké díky všem ostatním účastníkům našeho tenisového víkendu! Bez Vás všech by to prostě nešlo :-)

Těšíme se na další jarní tenisové kempy, které proběhnou v Březnici na Příbramsku.

foto z akce

Brizky2020 1 Brizky 2020 2 Brizky 2020 3

Fotografie z celého víkendu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. 

Za tým Tenis Kempy a Tenis Akademie Bálek

Jana Bálková 

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat