logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Zimní tenisový kemp Krušné Hory leden 2013

vejprty 2013

Tato akce se od   předchozích tenisových kempů lišila tím, že jsme poprvé uspořádali víkend pro děti, které rády hrají tenis a lyžují - pro   jejich rodiče a sourozence, včetně malých miminek. Do kurzu se   přihlásilo celkem 25 osob, z toho 14 dospělých,  9 dětí a 2 miminka. Tento víkend bylo v Krušných Horách v malém příhraničním   městečku Vejprty v okrese Chomutov výjimečně nádherné zimní počasí. Mrzlo až   praštilo a sluníčko dokonale stříbřilo okolní zasněženou horskou   krajinu.

Ubytovaní jsme byli v hotelu Harlekin, kde jsme se i stravovali. Vždy jsme měli možnost výběru jídla z nabízených cca šesti různých obědů a večeří. Lyžovali jsme v lyžařském středisku Klínovec a tenis hráli ve velké místní tělocvičně, kam jsme většinou chodili krásnou procházkou pěšky. Na místě jsme se setkali v pátek večer, společně se navečeřeli, seznámili se a rozdali si pokyny pro příští dny.

V sobotu ráno jsme začínali v 8 hodin snídaní a hned jsme vyrazili na svah. Někteří rodiče lyžovali samostatně, děti svěřili do rukou zkušeného instruktora lyžování. Některé děti byly v lyžování tak zdatné, že ani lyžařskou školičku nepotřebovaly. Malý lyžařský vlek byl uzpůsoben pro děti, pěkně narolbován a děti se nadšeně zdokonalovaly ve svém lyžařském umění. Následně jsme se vrátili do hotelu na oběd a pak se přesunuli do tělocvičny. Část dětí šla pěkně pěšky přírodou asi 30 min., část jejich rodiče dopravili na místo autem a sami pak jeli např. běžkovat nebo si užívali masáže, které byly součástí víkendu.

V tělocvičně probíhal intenzivní tříhodinový trénink tenisových dovedností malých dětí, který střídaly sportovní hry jako florbal, fotbal nebo třeba ragbíčko. Po tenisovém maratonu jsme se vrátili do hotelu na večeři, kde následně proběhlo vyhodnocení všech tenisových soutěží, které děti během dne absolvovaly. Ani snad nemusím popisovat, jak byly šťastné a nadšeně se hlásily při každém vyhodnocení, jen aby si mohly vybrat z nepřeberné nabídky sladkostí, bombonů, želíček a ízátek. Ve večerních hodinách pak ještě probíhaly masáže pro rodiče. Každý si mohl vybrat z nabídky relaxační, sportovní nebo baňkové masáže zad.

V neděli ráno jsme nastartovali o trochu dříve a vydali se s dětmi opět do tělocvničny, kde probíhaly další tři hodiny tenisových a jiných her. V dopoledních hodinách si ještě rodiče užívali masáží nebo lyžovali či běžkovali anebo podporovali své ratolesti svojí přítomností v tělocvičně. Po obědě jsme se opět vrátili na Klínovec a pak už se rozjeli každý do svých domovů.Všechny děti i rodiče byli naprosto skvělí. Rodičům hlavně děkujeme za jejich součinnost při přemisťování se z místa na místo a za to, že mají tak skvělé děti, které tenis baví.

Fotografie z tohoto víkendu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Míla a Jana

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat