logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Mozolov květen 2013

mozolov 2013

Parkhotel Mozolov, kde jsme tento tenisový víkend prožili, se nachází v okrese Tábor na Milevsku, asi 100 km od Prahy. Celý sportovní komplex byl obklopen krásnou jarní zelení, bohatými lesy a třpytivým rybníkem. Rekreační středisko nabízelo kromě ubytování v bungalovech, teplý vyhřívaný bazén včetně miniwellness a sauny, dětskou vybavenou hernu, tělocvičnu a venkovní sportoviště včetně dětského parku s prolézačkami. Tenisová akce byla zaměřena jak na dospělé, tak na děti a to všech věkových kategorií a všech výkonnostních skupin. Celkem nás bylo 31 včetně třech miminek. 12 dospělých a 8 dětí na třech antukových kurtech.

V pátek večer jsme se plni optimismu z očekávaného letního počasí sešli v plném počtu u večeře, prohlédli si celý areál a seznámili se s programem. K našemu nemilému překvapení celou páteční noc a část sobotního dopoledne pršelo. Počasí nám však náladu nezkazilo, s dětmi proběhlo tenisové cvičení v tělocvičně a dospělí volili mezi odpočinkem a koupáním v bazénu. Maminky a tatínkové s miminky využili krásně teplého a uzavřeného bazénu a potěšili se vodními radovánkami. V půl jedenácté už svítilo sluníčko a začala tenisová výuka dle plánu.

Po obědě a polední pauze se pokračovalo na kurtech až do šesti hodin do večera. Celé odpoledne i večer probíhaly masáže, paní Blanka - masérka zvládla namasírovat celkem 17 tenistů :o) Ve večerních hodinách jsme rozdělali oheň a opékali  špekáčky . Pro děti byla připravena stezka odvahy a samozřejmě jsme vyhodnocovali dětské výkony na kurtech a odměňovali je. Nebe bylo plné hvězd a my se těšili na nadcházející teplou neděli.

V neděli ráno jsme začali rozcvičkou a po snídani se vydali rovnou na tenisové kurty, kde jsme opět zdokonalovali své tenisové dovednosti a techniky. Děti střídaly tenisové lekce s hraním v dětském parku nebo koupáním v bazéně. Někteří rodiče vyrazili na kole po okolí, ale v půl páté odpoledne jsme se všichni sešli na kurtech, dali si zdravou svačinku, rozloučili se a vydali se každý svou cestou, někteří dokonce až do Ostravy nebo Liberce. Děkujeme všem rodičům, tenistům i dětem za milý, zábavný, hravý a nadšený přístup a těšíme se zase v září na brzkou viděnou!

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Jana a Míla

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat