logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Ráj květen 2014

kemp raj 2015 01

10 °C a vytrvalý déšť - to byla předpověď na tento tenisový kemp, který jsme letos poprvé uspořádali v srdci Čech - v Českém Ráji v Srbsku. Areál s názvem Ráj disponuje třemi perfektně upravenými antukovými kurty, krytou multifunkční sportovní halou a několika dalšími sportovními hřišti včetně minigolfu a golfového parku. Tentokrát nebyli žádní "odpadlíci" a tak jsme se sešli v plném počtu 18ti osob.

V sobotu dopoledne nám počasí ještě dovolilo trénovat na venkovních kurtech, kde se střídali pokaždé dvě skupinky. A to skupinka A v počtu 6ti dětí a skupinka B v počtu 6ti dospělých. Tréninky s trenérem Mílou se střídali se sparingy mezi dospělými nebo tenisovými hrami pro děti, které vedla Jana. Celé sobotní odpoledne však propršelo a tak jsme dle harmonogramu začali trénovat prostě v hale a děti na squashovém kurtě. Na betonovém povrchu míčky létaly jako splašené a tak byl trénink celkem vydatný a náročný. Jen málokomu se podařilo v závěrečné hře "sestřel si svoji výhru" zasáhnout cíl - pivínko s kloboučkem. A to některým rodičům pomáhaly i jejich děti. Sobotní večer jsme strávili regenerací a to zahřátím unavených svalů v sauně s chladícím bazénkem. Po chladném a sychravém dni to bylo příjemné zakončení sobotního dne.

V neděli nespadla ani kapka - zaplať pán Bůh :-) Dokonce se trénovalo i v krátkém rukávu. Opět se naše dvě skupinky střídali na kurtě u trenéra Míly nebo měřili své síly ve sparingových hrách. Děti měnily tenisové rakety za křídu a malovali své rakety na betonové hřiště. Nebo bojovali na louce s ragbíčkovým míčem či hrály novou tenisovou hru Krokodýlí řeka nebo Předávanou - novou hru, kterou pojmenovala Laura. Na závěr tenisového kempu jsme obě skupiny spojili dohromady a užili si poslední tenisové klání, které vyhrál Míra Holý. Po svačince a závěrečném slovu jsme se navrátili zpět do svých domovů.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Jana a Míla

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat