logo
banner

Galerie
Tenisové kempy


Tenisový kemp Mozolov září 2015

mozolov 2015

V závěru letní tenisové sezóny 2015 jsme zorganizovali víkendové tenisové soustředění pro děti a dospělé hráče. Již podruhé jsme se vydali na Písecko, do parkhotelu MOZOLOV. Celý víkend jsme trénovali na třech antukových kurtech a jednom kurtě s betonovým povrchem. Poprvé jsme do programu zařadili i naší novinku - TENIS TRENAŽER.

V pátek večer po uvítací večeři jsme se společně sešli u ohniště a opékali buřty a špekáčky. V sobotu během dopoledne stoupla i ranní mlha a naše čtyři tenisové skupiny zdokonalovaly své tenisové dovednosti pod vedení našich třech zkušených trenérů celý den. Po náročném dni jsem všichni strávili večer v bazéně a vířivé vaně. Tak jako v sobotu, i v neděli jsme den odstartovali ranní rozcvičkou a celé nedělní dopoledne všichni hráči trénovali na odpolední závěrečný turnaj, který vyhrála Martina z řad dospělých a Štěpán z řad dětských. Blahopřejeme a těšíme se na další společné tenisové zážitky.


Očima našich klientů.............

Druhý zářijový víkend patřil v několika rodinách zcela a jen tenisu. S tenisovou akademií Bálek jsme se s mým synem Tobiášem vypravili do Mozolova na rozhraní středních a jižních Čech. Krásné prostředí uprostřed přírody a především – dostatečný počet tenisových kurtů. Míla se svou manželkou Janou a trenéry měli program připravený do posledního puntíku a malí ani velcí účastníci se rozhodně nenudili. Dvoudenní dvoufázové tréninky byly zakončeny turnajem v neděli odpoledne, při němž si děti i dospělí mohli změřit své síly a využít nabyté tenisové znalosti a zkušenosti. Mozolov možná pro někoho znamenal i mozoly na dlaních, ale to jen z toho, jak pevně a dlouho jsme svírali po celý víkend tenisovou raketu. Jediné mínus posílám do kuchyně parkhotelu Mozolov, tam by se dalo mnohé zlepšovat. Ve zkratce: noví přátelé a spousta užitečných rad z tenisového světa. Mohu jen doporučit!

Hana Bozděchová

Fotografie z této akce si můžete prohlédnou v naší fotogalerii.

Vytisknout E-mail

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat